Logo společnosti MyVolt

Fotovoltaika o výkonu

Předpoklady

Doporučená maximální roční spotřeba
≤ 5 MWh
Potřebná plocha střechy
25 m2

Parametry

Výkon fotovoltaické elektrárny
4.1 kWp
Roční produkce elektřiny 1
~ 4.4 MWh

Cena

V Královehradeckém, Ústeckém a Moravskoslezském kraji je dotace na FVE o 10% vyšší.

Zvýhodněný kraj

1

Výkon fotovoltaické elektrárny je přepočten na reálné klimatické podmínky v ČR a záleží především na orientaci střešních ploch, sklonu těchto ploch, venkovní teplotě a osvitu panelů.
Hybrid Invertor ThinkPower

Inteligentní 3-fázový hybridní střídač

Výkonný, asymetrický, inteligentní a pasivně chlazený střídač ThinkPower je srdcem i mozkem vaší fotovoltaické elektrárny. Vedle základní funkce přeměny stejnosměrného proudu z panelů na střídavý má mnoho dalších užitečných funkcí a vlastností – např.:.

  • On-line monitoring ZDARMA - mobilní aplikace nebo webový prohlížeč

  • Integrovaný vizuální a akustický alarm pro zvýšení bezpečnosti

  • Řízení přetoků do distribuční sítě v rozmezí 0-100%

  • Přehledný display přímo na střídači - až 22 ukazatelů ihned k dispozici

  • Krytí IP 65

  • Blesková komunikace s ostatními periferiemi FVE díky jednotnému rozhraní

  • Odolný vůči výpadkům distribuční sítě - aktivace záložního režimu v řádu milisekund

  • Nabíjení baterie i z distribuční sítě pro zachování životnosti a snížení nákladů

  • Funguje i bez připojení k distribuční síti (např. kdy distributor nedal povolení)

Záruka 10 let
Baterie pro fotovoltaickou elektrárnu

Lithiová Baterie s vysokým výkonem

Výkonné lithiové baterie s kapacitou 2.6 kWh a napětím 96V jsou dodávány v úhledné bateriové skříni (rack). Standardně dodáváme kapacitu 5.2 kWh10.4 kWh a 15.6kWh, ale lze ji na přání zvýšit až na přibližně 500 kWh, což bude vyhovovat spíše průmyslovým instalacím.  Vedle snadné škálovatelnosti, vysokého výkonu se vyznačují i vysokou spolehlivostí a životností – více než 6.000 nabíjecích cyklů při každodenní zátěži.

Baterie velmi rychle a spolehlivě komunikuje s dodávaným střídačem. Nemusíte se tedy bát, že zůstanete bez elektrické energie v případě výpadku  distribuční sítě. Zapojení baterií je okamžité – v řádu milisekund.

Baterie slouží především k pokrytí období, kdy FVE nevyrábí dostatečné množství energie (např. v noci) nebo pokud vypadne napájení z distribuční sítě. Stejně tak je lze nabíjet levnou noční energií, kterou využijete později, kdy je energie z distribuční sítě dražší (např. v zimních měsících).

Baterie má integrovaný wi-fi modul –> on-line monitoring ZDARMA.

Záruka 10 let.

Panely s vysokou účinnosti

Panely o výkonu 410 Wp (černý hliníkový rám) a 460Wp (stříbrný hliníkový rám) dodají vaši střeše eleganci. Vedle skvělého designu a mimořádné účinnosti jsou také odolné proti poškození tlakem – např. silný vítr nebo zatížení sněhem.

Jednotlivé buňky jsou děleny na 2 poloviny. Prakticky to znamená, že pokud je polovina buňky zakryta (např. stín), tak panel stále energii vyrábí – sice s 50% výkonem, ale vyrábí – oproti starším typům panelů, které přestanou zcela vyrábět energii. V případě nutnosti osazujeme panely optimizéry pro maximalizaci výkonu – např. právě pokud jsou panely částečně stíněny.

Panely 410Wp májí kompaktní rozměry a pohodlně se skládají i na menší střešní plochy.

Navíc jejich účinnost je jedna z nejvyšších na trhu – 20.97 a 21.5%.

Záruka 20 let na výkon.

Záruka 15 let na mechanické části

Podrobnější informace nám pomohou připravit pro vás přesnější nabídku. Například nám umožní lépe spočítat budoucí produkci vůči fotovoltaické elektrárny, určit maximální výkon s ohledem na vaši střechu nebo lépe predikovat spotřebu vaši domácnosti.

Mám podrobnější informace
1Kontaktní informace
2Upřesnění poptávky

Stránku pro vás připravujeme

Dní
Hodin
Minut
Vteřin

Již brzy se můžete těšit na první realistickou fotovoltaickou kalkulačku, která počítá předpokládanou spotřebu každou hodinu 365 dní v roce.

Střídač
Baterie

Garance dotace

Garantujeme získání maximální dotace dle podmínek programu Nová zelená úsporám až do výše 301.000 Kč. Veškerou administrativu zařídíme za vás.

Financování FVE

Pomůžeme vám získat financování na vaši novou fotovoltaiku až do výše 100% u některé z českých bank nebo stavebních spořitelen.

Naší doménou jsou fotovoltaiky – nikoli poskytování úvěrů. Proto hledáme variantu nejvýhodnější pro vás.

Esteticka

Naše fotovoltaické panely jsou nejen účinné, ale i estetické. Mají černý rám, který na střeše působí elegantně. Také pro kabely vedoucí ze střechy, najdeme nejvhodnější trasu tak, aby nejen bylo vše funkční, ale i aby nebylo nic vidět. 

Nulová administrativa

Pořízení a připojení fotovoltaiky znamená i nezbytně nutnou administrativu. Se vším vám poradíme a zařídíme tak, abyste se o nic nemuseli starat. Stačí nám od vás plná moc na konkrétní úkony.

Technologie do 2 týdnů

Instalaci panelů na střechu, natažení kabeláže a prvotní elektrikářské zapojení dokážeme realizovat do 2 týdnů.  Vše po dohodě s vámi tak, aby vám to maximálně vyhovovalo.

Vysvětlíme a poradíme

Prakticky vám vysvětlíme vše na co se k fotovoltaice zeptáte, řekneme sami vše, co byste měli vědět a navrhneme řešení, které bude nejvýhodnější pro vás – z pohledu např. výše dotace, spotřeby, ale i třeba budoucí ekonomiku.

Elektrorevize

Na celou instalaci provedeme elektrorevizi. Jednak pro váš klid, budete mít jistotu, že je vše správně a bezpečně zapojené, ale i pro případné budoucí pojištění fotovoltaiky nebo celé nemovitosti.  

Pojištění

Pomůžeme vám získat výhodné pojištění buď na samotnou fotovoltaiku nebo na celou nemovitost, u které je fotovoltaika namontována. Naše specialistka spolupracujeme s předními a spolehlivým českými společnostmi.

Jsme pojištěni

Instalace fotovoltaiky je spojena s řadou rizik – může např. prasknout taška na vaší střeše, atd. Jsme proto pojištěni do výše 15.000.000 Kč a adekvátní pojištěni vyžadujeme i od našich dodavatelů. Nemusíte se ničeho obávat.

Celá ČR

Je úplně jedno, kde se vaše nemovitost nachází. Fotovoltaiku vám naistalujeme kdekoli v ČR – doslova.

Střechám rozumíme

Náš tým instalující fotovoltaické panely na střechy má dostatečné zkušenosti, aby je dokázali nainstalovat na jakoukoli vhodnou střechu. A pokud vaše střecha vhodná není, tak vás na to upozorníme, abyy se předešlo škodám na nemovitosti.

Certifikovaní elektrikáři

Naši elektrikáři mají kvalifikaci na zapojování fotovoltaických elektráren i na úpravy odběrných míst pro případy, kdy odběrné místo neplní podmínky (starší instalace) distribuční společnosti pro zapojení fotovoltaiky do distribuční sítě.